Záruční i pozáruční servis

Záruční i pozáruční servis

Záruční i pozáruční servis garážových vrat

Garážová vrata vyžadují díky používání, mechanickému namáhání a provozu motoru pravidelný servis. Servis garážových vrat je přitom spojen jak s klasickou údržbou , tak s opravou závad. Pravidelný servis garážových vrat může vést k prodloužení životnosti.

Zabýváme se  prodejem, montáží i servisem garážových vrat, průmyslových vrat ,  rolovacích vrat,  dvoukřídlých vrat. Garážová vrata vyžadují častou běžnou údržbu,  prohlídku a servis. Garážová vrata totiž obsahují řadu  mechanických částí. Kdekoliv, kde dochází k mechanickému pohybu, současně dochází k namáhání a také k opotřebení.

Ať už máte s garážovými vraty problém či jen chcete pro vlastní klid uskutečnit prohlídku, nebo servis vrat, stačí zavolat, nebo napsat mail, běžná servisní prohlídka se pohybuje mezi 500 až 1500Kč dle typu, velikosti a stáří vrat.

Opravy garážových vrat a bran

Vlivem opotřebení i horšího zacházení může dojít k poškození garážových vrat, vjezdových bran. Poskytuje také opravy garážových vrat a bran, navíc se zabýváme i prodejem náhradních dílů. Zajistíme tak dodání nových dílů a výměnu za ty poškozené. Náhradní pružiny, sekce, lanka a další díly.

Servis pohonů garážových vrat

Mezi  často poruchové části patří pohony garážových vrat. Může dojít k celkovému poškození motoru vlivem nesprávného používání, nebo únavou materiálu. Servis a opravu pohonů garážových vrat zajistíme stejně jako celkové opravy vrat.

Zabýváme se také samotným prodejem pohonů pro garážová vrata i posuvné a křídlové brány. Veškeré pohony jsou dodávány včetně dálkového ovládání. Samozřejmostí je také profesionální oprava garážových a bránových pohonů. Pokud máte jakékoliv problémy s vašimi garážovými vraty, bránami atd.  stačí se ozvat a domluvit se na konkrétním postupu.

Klíčová slova: oprava vrat , oprava dveří , oprava brány , oprava sekčních vrat , oprava pružiny , prasklá pružina , nová pružina , torzní pružina , vrata nejdou zavřít , vrata nejdou otevřít , prasklé lanko , nefunkční pohon , nouzové odblokování , nejde ovladač , nový ovladač , nefunguje ovladač , naprogramování ovladače , externí přijímač , sjednocení ovladačů , samonosná brána , křídlová brána , oprava pantů , podzemní pohony , křídlové pohny , pohony k posuvné bráně , řídící elektronika , nastavení elektroniky